Massachusetts

poleć serwis drukuj

Weterańska święconka w Pl. 37 SWAP w Bostonie

05-05-2019

Doroczne spotkanie...
W spotkaniu wzięli...
Weterańska...

W sobotę, 27 kwietnia, w bostońskiej Placówce 37 Stowarzyszenia Weteranów Armii Polskiej w Ameryce odbyło się doroczne wielkanocne spotkanie.

Udział w nim wzięli nie tylko weterani z Pl. 37 SWAP w Bostonie oraz członkinie Korpusu Pomocniczego Pań ale także goście, m.in. konsul honorowy RP w Bostonie Marek Leśniewski-Laas, proboszcz parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Bostonie o. Jerzy Żebrowski oraz grupa weteranów z Connecticut. Weterańska święconka upłynęła jak co roku w miłej atmosferze i była okazją do powspominania tych, którzy już odeszli, oraz cieszenia się nawzajem swoją obecnością.

JS

wróć

Fotorelacje

Recital w Polskim Centrum w Clearwater

29 kwietnia 2019 r. w Polskim Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater odbył się recital uczniów polskiego nauczyciela Fryderyka Koziaka. Swoje muzyczne talenty zaprezentował muzyk grający na gitarze elektrycznej i piętnastu pianistów. Fot. Archiwum PC

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com