Massachusetts

poleć serwis drukuj
Witek Wilk to mąż,...

Sylwia i Witek Wilk poprowadzą kurs w Centrum Rekolekcyjnym w Attleboro

04-02-2019

Witek Wilk to mąż, ojciec czwórki dzieci, muzyk oraz świecki ewangelizator, który podróżując po świecie wraz z żoną Sylwią niesie Słowo Boże, także Polonii w Ameryce. W dniach 3–5 maja w Centrum Rekolekcyjnym w Attleboro, MA przy udziale kapłana poprowadzą oni kurs „Nowe Życie”. 

Kurs adresowany jest zarówno do wierzących, jak i uznających się za słabo lub w ogóle niewierzących. „Kurs ten prowadzi do głębokiego spotkania z żywym Jezusem, nadaje sens życiu, przywraca nadzieję. Jeżeli pragniesz doświadczyć bliskości Boga oraz nawiązać czy też odnowić swoją osobistą relację ze Stwórcą w mocy Ducha Świętego, te rekolekcje są właśnie dla Ciebie” – zachęcają organizatorzy spotkania. Koszt uczestnictwa wynosi 285 dolarów, w cenę wliczone jest wyżywienie i nocleg. Więcej informacji oraz zapisy: oraz pod numerem tel.: 781-308-2606.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Protest Polonii w Bostonie

W ostatnią niedzielę marca Polonia protestowała przeciwko ustawie S.447. Fot. Marcin Bolec

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com