Massachusetts

poleć serwis drukuj
Wszyscy doskonale...

Taneczne pożegnanie karnawału w Webster

03-07-2019

W ostatnią sobotę tegorocznego karnawału, czyli 2 marca, w Klubie PACC w Webster odbyła się huczna zabawa karnawałowa. Organizatorem była Polska Sobotnia Szkoła im. Marii Konopnickiej w Webster, a dochód z imprezy przeznaczony zostanie na dalszą działalność szkoły.

Wszyscy doskonale bawili przy muzyce, o którą zadbał DJ Mishka. Gościom podano smaczny polski obiad, przystawki, ciasto oraz kawę. Jedną z atrakcji wieczoru była loteria fantowa, która cieszyła się wielkim powodzeniem. Na sali bawiła się rekordowa liczba osób – ponad 200! Mam nadzieję, że miło będą wspominać tegoroczne zakończenie karnawału – mówi Bożena Jaroszewska, dyrektor PSS im. M. Konopnickiej w Webster.

Jesteśmy bardzo wdzięczni rodzicom naszych uczniów za pomoc w zorganizowaniu tej zabawy oraz naszym sponsorom: Kasi i Mariuszowi Kalinowskim, Ewa i Jerzy Piekielniakom, Beacie i Piotrowi Grabias, Webster Tri-Town Travel, Marcie Pająk i Gary’emu Bridgman, Irenie Sławniak, Stochaj Insurance, Towarzystwu im. gen. K. Pułaskiego, Orawie Bakery & Delicatessen i pozostałym, których nie sposób tu wszystkich wymienić, a którym ogromnie dziękujemy. To dzięki Wam wszystkim nasza szkoła może istnieć i kształcić kolejne pokolenia młodej Polonii. Dziękujemy i zapraszamy za rok! – kończy dyrektor Jaroszewska.

opr. JS


Więcej zdjęć na: www.bialyorzel24.com/fotorelacja/galeria,1087.html

wróć

Fotorelacje

Recital w Polskim Centrum w Clearwater

29 kwietnia 2019 r. w Polskim Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater odbył się recital uczniów polskiego nauczyciela Fryderyka Koziaka. Swoje muzyczne talenty zaprezentował muzyk grający na gitarze elektrycznej i piętnastu pianistów. Fot. Archiwum PC

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com