Massachusetts

poleć serwis drukuj
Riverside w ramach...

Riverside zagra w Massachusetts

03-07-2019

Zespół Riverside to jeden z najbardziej znanych w świecie zespołów z Polski. Ich muzyka to rock progresywny, a teksty są w języku angielskim. Grupa powstała w 2001 roku w Warszawie, a od kilku lat koncertuje na całym świecie.

5 lutego br. polski zespół wystąpił na Florydzie w ramach festiwalu Cruise to the Edge w Key West. Muzycy z Warszawy zagrali na pokładzie statku, obok takich sław jak Steve Hackett czy Mike Portnoy. Występ na Cruise to the Edge był dla zespołu kolejnym z serii bardzo udanych. „Fantastyczny”, „niesamowity”, „magiczny” – takimi słowami określili go uczestnicy festiwalu.

Dłuższą trasę w Ameryce Północnej Riverside odbędzie w maju i w czerwcu. Rozpocznie się ona 3 maja w Atlancie, GA w City Winery. Stamtąd muzycy pojadą na Florydę, gdzie 4 maja wystąpią w Lake Park w Kelsey Theater. Na długiej trasie są ponadto m.in. Jersey City, NJ (White Eagle Hall – 9 maja), Filadelfia, PA (World Cafe Live – 10 maja), Brooklyn, NY (Warsaw – 11 maja) i Cambridge, MA (The Sinclair – 12 maja).

Więcej informacji o trasie koncertowej oraz samym zespole można znaleźć na www.riversideband.pl

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Recital w Polskim Centrum w Clearwater

29 kwietnia 2019 r. w Polskim Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater odbył się recital uczniów polskiego nauczyciela Fryderyka Koziaka. Swoje muzyczne talenty zaprezentował muzyk grający na gitarze elektrycznej i piętnastu pianistów. Fot. Archiwum PC

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com