Massachusetts

poleć serwis drukuj
Witold Gadowski to...
Małgorzata Fechner...

Witold Gadowski i Małgorzata Fechner Puternicka spotkali się z Polonią

02-10-2019

7 lutego, w sali św. Jana Pawła II przy 655 Dorchester Ave. w Bostonie, z bostońską Polonią spotkali się znakomity polski dziennikarz i publicysta Witold Gadowski i Małgorzata Fechner Puternicka, autorka sensacyjnej książki – bestsellera „Magnum”.

Frekwencja dopisała, a goście po ciekawej prelekcji chętnie wdali się w dyskusję z uczestnikami spotkania o historycznych i współczesnych wydarzeniach w Polsce. Więcej o tym spotkaniu w kolejnym numerze „Białego Orła” i już wkrótce na naszym portalu www.bialyorzel24.com.

opr. JS

wróć
~Głos Z Ameryki
2019-02-15 14:53:17
Zgłoś do moderacji
całe spotkanie na 11 filmikach https://www.youtube.com/playlist?list=PLMQaxAmx2S5yJNJn Uigy9gdaZKx3zengs

Fotorelacje

Jacht I Love Poland w Miami

Drugi weekend lutego w Miami obfitował w wydarzenia z polskim akcentem. Jednym z nich było przypłynięcie jachtu I Love Poland, który cumował przy Island Gardens Deep Harbour Marina. Przez kilka dni lokalna Polonia i liczni polonijni goście, którzy przybyli do Miami na Kongres 60 Milionów lub 47. Bal Polonaise, mieli okazję odwiedzić tę najnowocześniejszą polską jednostkę regatową. Fot. Facebook.com/PolskaFundacjaNarodowa

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com