Massachusetts

poleć serwis drukuj
Witold Gadowski to...
Małgorzata Fechner...

Witold Gadowski i Małgorzata Fechner Puternicka spotkali się z Polonią

02-10-2019

7 lutego, w sali św. Jana Pawła II przy 655 Dorchester Ave. w Bostonie, z bostońską Polonią spotkali się znakomity polski dziennikarz i publicysta Witold Gadowski i Małgorzata Fechner Puternicka, autorka sensacyjnej książki – bestsellera „Magnum”.

Frekwencja dopisała, a goście po ciekawej prelekcji chętnie wdali się w dyskusję z uczestnikami spotkania o historycznych i współczesnych wydarzeniach w Polsce. Więcej o tym spotkaniu w kolejnym numerze „Białego Orła” i już wkrótce na naszym portalu www.bialyorzel24.com.

opr. JS

wróć
~Głos Z Ameryki
2019-02-15 14:53:17
Zgłoś do moderacji
całe spotkanie na 11 filmikach https://www.youtube.com/playlist?list=PLMQaxAmx2S5yJNJn Uigy9gdaZKx3zengs

Fotorelacje

Pielgrzymki do Amerykańskiej Częstochowy

Ponad trzy tysiące wiernych przybyło pieszo do Amerykańskiej Częstochowy w niedzielę 11 sierpnia przed uroczystością Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Pielgrzymi mieszkający w różnych stanach USA przybyli do Domu Matki w Doylestown, PA w 3 pielgrzymkach: z Great Meadows, NJ, z Trenton, NJ oraz z Filadelfii, PA. Fot. Christopher Anc, o. Tymoteusz Tarnacki OSPPE

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com