Massachusetts

poleć serwis drukuj
W zabawie wzięło...

Zabawa andrzejkowa w Klubie PACC w Webster

12-04-2018

W sobotę, 1 grudnia, w Klubie PACC w Webster odbyła się zabawa andrzejkowa zorganizowana przez parafię św. Józefa. O muzykę do tańca zadbał zespół Vademecum. W zabawie wzięło udział ok. 180 osób.

Goście byli zachwyceni zarówno wspaniałą muzyką, jak i smacznym jedzeniem. Furorę zrobił domowy sękacz upieczony przez państwa Głowackich. Wiele emocji wzbudziła także loteria – relacjonuje jedna z uczestniczek zabawy.

Organizację imprezy wsparli liczni sponsorzy – osoby prywatne i właściciele polskich biznesów, a wśród nich Katarzyna i Mariusz Kalinowscy, którzy zapewnili wynagrodzenie dla zespołu muzycznego oraz dostarczyli nagrody na loterię fantową, oraz Klub PACC, który bezpłatnie udostępnił salę.

Dochód z zabawy zostanie przeznaczony na zakup stołów i krzeseł do nowego Centrum Parafialnego.

HG/JS


Więcej zdjęć na: www.bialyorzel24.com/fotorelacja/galeria,1031.html

wróć
~VADEMECUM
2018-12-05 23:54:20
Zgłoś do moderacji
Wspaniala atmosfera pyszne jedzenie,no I oczywiscie smaczne ciastka dziekujemy organizatora I wszystkim goscia za wspaniala zabawe.Zespol VADEMECUM

Fotorelacje

Recital w Polskim Centrum w Clearwater

29 kwietnia 2019 r. w Polskim Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater odbył się recital uczniów polskiego nauczyciela Fryderyka Koziaka. Swoje muzyczne talenty zaprezentował muzyk grający na gitarze elektrycznej i piętnastu pianistów. Fot. Archiwum PC

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com