Massachusetts

poleć serwis drukuj
Fot. K. Farnum

Andrzejki Polskiej Szkoły Dokształcającej im. T. Kościuszki w Salem

11-22-2018

17 listopada w eleganckiej bankietowej St. Michael’s Hall w Lynn odbyła się zabawa andrzejkowa, zorganizowana przez Polską Szkołę Dokształcającą im. Tadeusza Kościuszki w Salem.

Na początku dyrektor Polskiej Szkoły w Salem Ewa Pawlik serdecznie przywitała wszystkich przybyłych na zabawę gości. Potem przyszedł czas na zabawę, która była całkiem udana.

Bawiliśmy się od 19:00 do 1:00 w nocy. Jedzenie, przygotowaniem którego zajęli się rodzice, było bardzo smaczne – jak u mamy! Wszyscy rodzice włączyli się również w przygotowanie loterii fantowej, która była jedną z atrakcji imprezy, nagrody były bardzo atrakcyjne – relacjonuje pani dyrektor.

O oprawę muzyczną zadbał Jerzy Wabno. – Jestem mu bardzo wdzięczna, bo muzyka była bardzo dobra i do tańca, i do słuchania – mówi Ewa Pawlik. – Wyrazy wdzięczności należą się też Kamili Jatko, Agnieszce Strawiński i Kamili Zlotosch, które zasponsorowały i przygotowały kolację. Pozostali rodzice przygotowali desery i zakąski oraz zadbali o dekorację sali, za co też im bardzo dziękuję – dodaje pani dyrektor i przy okazji zaprasza wszystkich na jasełka w wykonaniu uczniów Polskiej Szkoły w Salem, które odbędą się 13 stycznia.

opr. JS

wróć

Fotorelacje

Recital w Polskim Centrum w Clearwater

29 kwietnia 2019 r. w Polskim Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater odbył się recital uczniów polskiego nauczyciela Fryderyka Koziaka. Swoje muzyczne talenty zaprezentował muzyk grający na gitarze elektrycznej i piętnastu pianistów. Fot. Archiwum PC

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com