Massachusetts

poleć serwis drukuj

Jesienny obiad w Indian Orchard

11-21-2018

Fot. S. Wójcik
Fot. S. Wójcik
Fot. S. Wójcik

W niedzielę, 18 listopada, odbył się jesienny obiad zorganizowany przez Sobotnią Szkołę Języka Polskiego w Indian Orchard. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze i było okazją do ciekawych rozmów w polonijnym gronie. 

W menu znalazły się placki ziemniaczane z gulaszem i surówką oraz naleśniki z serem i dżemem. Jedną z atrakcji była loteria. Dochód z imprezy przeznaczony jest na potrzeby polskiej szkoły.

opr. JS

 

wróć

Fotorelacje

Jacht I Love Poland w Miami

Drugi weekend lutego w Miami obfitował w wydarzenia z polskim akcentem. Jednym z nich było przypłynięcie jachtu I Love Poland, który cumował przy Island Gardens Deep Harbour Marina. Przez kilka dni lokalna Polonia i liczni polonijni goście, którzy przybyli do Miami na Kongres 60 Milionów lub 47. Bal Polonaise, mieli okazję odwiedzić tę najnowocześniejszą polską jednostkę regatową. Fot. Facebook.com/PolskaFundacjaNarodowa

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com