Massachusetts

poleć serwis drukuj

Trwają przygotowania do dorocznego Festiwalu Jesiennego w Worcester

09-11-2018

Tegoroczny Festiwal Jesienny organizowany przez parafię Matki Bożej Częstochowskiej w Worcester odbędzie się w dniach 29-30 września. W sobotę, 29 września, sala pod kościołem, w której odbędzie się wydarzenie, będzie otwarta dla festiwalowych gości już od godziny 10:00 rano.

W programie jak zawsze jest wiele atrakcyjnych punktów, wśród nich loteria i ciekawe konkursy. Odbędzie się też kiermasz rozmaitości, nie zabraknie oczywiście polskiego jedzenia i smacznych wypieków. W niedzielę, o godz. 8:00, zaplanowane jest wspólne śniadanie.

Wstęp na festiwal jest wolny, dla uczestników jest też bezpłatny parking. Zabawa odbędzie się bez względu na pogodę. Szczegóły na www.olcworcester.com.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

53. Polsko-Amerykański Festiwal w Amerykańskiej Częstochowie

Po raz 53. w Amerykańskiej Częstochowie odbył się Polsko-Amerykański Festiwal. Festiwal tradycyjnie trwał przez pięć dni, a zabawa rozłożona była na dwa pierwsze weekendy września. W tym roku przypadło to na dni 1, 2, 3 września (Labor Day Weekend) oraz na kolejny weekend – 8 i 9 września. Tegoroczny festiwal zgromadził na terenie Sanktuarium ponad 22,000 ludzi. Fot. czestochowa.us

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com