Massachusetts

poleć serwis drukuj

Trwają przygotowania do dorocznego Festiwalu Jesiennego w Worcester

09-11-2018

Tegoroczny Festiwal Jesienny organizowany przez parafię Matki Bożej Częstochowskiej w Worcester odbędzie się w dniach 29-30 września. W sobotę, 29 września, sala pod kościołem, w której odbędzie się wydarzenie, będzie otwarta dla festiwalowych gości już od godziny 10:00 rano.

W programie jak zawsze jest wiele atrakcyjnych punktów, wśród nich loteria i ciekawe konkursy. Odbędzie się też kiermasz rozmaitości, nie zabraknie oczywiście polskiego jedzenia i smacznych wypieków. W niedzielę, o godz. 8:00, zaplanowane jest wspólne śniadanie.

Wstęp na festiwal jest wolny, dla uczestników jest też bezpłatny parking. Zabawa odbędzie się bez względu na pogodę. Szczegóły na www.olcworcester.com.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Jacht I Love Poland w Miami

Drugi weekend lutego w Miami obfitował w wydarzenia z polskim akcentem. Jednym z nich było przypłynięcie jachtu I Love Poland, który cumował przy Island Gardens Deep Harbour Marina. Przez kilka dni lokalna Polonia i liczni polonijni goście, którzy przybyli do Miami na Kongres 60 Milionów lub 47. Bal Polonaise, mieli okazję odwiedzić tę najnowocześniejszą polską jednostkę regatową. Fot. Facebook.com/PolskaFundacjaNarodowa

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com