Massachusetts

poleć serwis drukuj
Zespół Daniel Band...

Daniel Band wypuścił nowy klip

06-03-2018

Daniel Band jest zespołem z 14-letnią historią, powstał w USA, w jego skład wchodzi pięć osób: założyciel Daniel Moczulski, dwie solistki – jedna Polka i jedna Ukrainka, jeszcze jeden wokalista oraz saksofonista. Daniela możecie usłyszeć również na wielu imprezach pod pseudonimem DJ Daniel Band.

Zespół gra na imprezach polskich, amerykańskich i ukraińskich. Koncerty grupy cieszą się dużą popularnością, do czego z pewnością przyczynia się fakt, że członkowie grają hity, które znane są na całym świecie i rozruszają każdą publikę. W repertuarze Daniel Band znajdziecie numery hiszpańskie, polskie, amerykańskie i ukraińskie. Prócz hitów światowej sławy Daniel Band to także oryginalne i autorskie teksty oraz muzyka – od kliku lat członkowie stawiają na piosenki, które produkują od początku do końca, czyli od napisania tekstu po komponowanie muzyki, a nawet tworzenie teledysków. Autorskie testy zawsze są przemyślane i znajdziecie w nich wiele odniesień do życia. Daniel Band to zespół z ideą – członkom zależy, by każdy słuchacz znalazł w ich muzyce piosenki, które uzna za dedykowane dla siebie.

Grupa wie, jak ważne jest robienie show na scenie, dlatego członkowie zespołu zawsze zaskakują swoimi strojami, które dobierane są pod każdą imprezę.

Jaką muzykę usłyszycie w twórczości formacji? Zdaniem Daniela, mamy do czynienia z całkiem nowym muzycznym gatunkiem, określanym przez założyciela zespołu mianem „rock polo” – jest to połączenie cieszącego się powodzeniem disco polo z muzyką graną na gitarach oraz perkusji.

Najnowszy teledysk zespołu do numeru „Wszystkie gwiazdy” znajdziecie już na YouTube. Warto wspomnieć, że jest to utwór, który nie tylko został napisany przez Daniela, frontman zespołu zajął się także nakręceniem i produkcją klipu. „Wszystkie gwiazdy” to opowieść o miłości – miłości jako nigdy niekończącym się uczuciu. W klipie zobaczycie sceny kręcone w Las Vegas, Nowym Jorku oraz w Stamford w Connecticut.

Daniel Band stawia na nowoczesne formy promocji swojej twórczości – świadomi zmieniających się muzycznych realiów członkowie zespołu nie mają w planach wydania albumu – chcą być tam, gdzie ich fani, czyli w mediach społecznościowych. Oznacza to, że zamiast płyt, które nie cieszą się dzisiaj zainteresowaniem, grupa będzie stawiać na nowe teledyski publikowane na YouTube. Jeszcze w tym roku Daniel Band planuje nakręcić klip do kolejnego numeru. Wiadomo, że będzie on kręcony w Chicago. W planach zespołu jest wydawanie po 2-3 teledysków w ciągu roku. Taki zabieg pozwoli na rozwinięcie skrzydeł i zaistnienie na muzycznej scenie w USA.

Jeszcze w tym roku Daniel Band wystąpi na scenie w Bostonie, New Britain oraz w wielu mniejszych miejscowościach, aż po Pensylwanię. Członkowie zespołu chętnie występują również na weselach oraz imprezach okolicznościowych – są tam, gdzie spotkają polonijnych słuchaczy.

Prosimy wszystkich zainteresowanych naszym zespołem o polubienie nas na Facebooku, wystarczy, że wpiszecie „Daniel Band” i będziecie w kontakcie z grupą. Kłaniamy się nisko naszym fanom i fankom oraz życzymy przyjemnego słuchania. Widzimy się na Waszych imprezach. Dziękujemy – mówi Daniel Moczulski w rozmowie z Białym Orłem.

Zapraszamy Was na kanał zespołu na YouTube, wystarczy, że wpiszcie w wyszukiwarkę serwisu „Daniel Band”.

Magdalena Miler

wróć
~Ania
2018-06-05 05:53:18
Zgłoś do moderacji
Gratulacje powodzenia w dalszych sukcesach😉pozdrawiam

Fotorelacje

Recital w Polskim Centrum w Clearwater

29 kwietnia 2019 r. w Polskim Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater odbył się recital uczniów polskiego nauczyciela Fryderyka Koziaka. Swoje muzyczne talenty zaprezentował muzyk grający na gitarze elektrycznej i piętnastu pianistów. Fot. Archiwum PC

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com