Massachusetts

poleć serwis drukuj

Dzień Kobiet w Parku Piłsudskiego w Holyoke

03-28-2018

W spotkaniu...
Wszystkie obecne na...
Fot. Archiwum PNA...

Jak najlepiej uczcić Międzynarodowy Dzień Kobiet? Oczywiście – w damskim gronie! Z okazji tego święta ZNP Grupa 525 w niedzielę 11 marca zaprosiła wszystkie panie do Parku Piłsudskiego w Holyoke na spotkanie przy kawie. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem – w spotkaniu udział wzięło 150 osób.

Frekwencja dopisała! Popołudnie upłynęło nam w niezwykle miłej atmosferze. Wszystkie liczymy na to, że za rok również odbędzie się takie spotkanie – mówi Dorota Wolański, prezes ZNP Grupy 525. Na miejscu, oprócz kawy lub herbaty, serwowane były także przekąski. Wszystkie obecne na spotkaniu panie dostały też kwiaty, które ufundowali panowie: Paweł Miśniakiewicz, Grzegorz Pierzchalski i Janusz Wolański.

opr. JS

wróć

Fotorelacje

53. Polsko-Amerykański Festiwal w Amerykańskiej Częstochowie

Po raz 53. w Amerykańskiej Częstochowie odbył się Polsko-Amerykański Festiwal. Festiwal tradycyjnie trwał przez pięć dni, a zabawa rozłożona była na dwa pierwsze weekendy września. W tym roku przypadło to na dni 1, 2, 3 września (Labor Day Weekend) oraz na kolejny weekend – 8 i 9 września. Tegoroczny festiwal zgromadził na terenie Sanktuarium ponad 22,000 ludzi. Fot. czestochowa.us

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com