Massachusetts

poleć serwis drukuj
Motywem przewodnim...

Zabawa w kowbojskim stylu w Holyoke

02-20-2018

W sobotę 10 lutego na parkiecie w Parku Piłsudskiego w Holyoke można było dostrzec zarówno eleganckie kreacje, jak i koszule w kratę i kowbojskie kapelusze. Motywem przewodnim zabawy zorganizowanej w tym roku przez Sobotnią Szkołę Języka Polskiego z Indian Orchard był Dziki Zachód i niektórzy z ochotą wczuli się w ten klimat.

Jednak niezależnie od stroju wszystkim dopisywał dobry humor, a zabawa skończyła się dopiero po północy. O muzykę do tańca zadbał zespół Stop Band. Atrakcją wieczoru była też loteria z cennymi nagrodami, między innymi do wygrania był iRobot. Ta zabawa zakończyła okres karnawału, który w tym roku w Parku Piłsudskiego był wyjątkowo huczny – 20 stycznia odbyła się tam zabawa karnawałowa zorganizowana przez Grupę 525 Polskiego Związku Narodowego, a pod koniec stycznia miał miejsce koncert Stana Borysa.

JS


Więcej zdjęć na: www.bialyorzel24.com/fotorelacja/galeria,881.html

wróć

Fotorelacje

53. Polsko-Amerykański Festiwal w Amerykańskiej Częstochowie

Po raz 53. w Amerykańskiej Częstochowie odbył się Polsko-Amerykański Festiwal. Festiwal tradycyjnie trwał przez pięć dni, a zabawa rozłożona była na dwa pierwsze weekendy września. W tym roku przypadło to na dni 1, 2, 3 września (Labor Day Weekend) oraz na kolejny weekend – 8 i 9 września. Tegoroczny festiwal zgromadził na terenie Sanktuarium ponad 22,000 ludzi. Fot. czestochowa.us

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com