Massachusetts

poleć serwis drukuj

Marcin Siegieńczuk zaśpiewał w Bostonie

01-25-2018

Marcin Siegieńczuk...
Mimo...
Fot. Barbara...

Przebojowy początek roku? Dla Polonii z Bostonu i okolic zdecydowanie tak. Ci, którzy licząc na dobrą zabawę, 6 stycznia przyszli na koncert Marcina Siegieńczuka, nie zawiedli się. Artysta wykonał zarówno swoje największe przeboje, które wylansował pod nazwą Toples, a potem występując i wydając utwory pod własnym imieniem i nazwiskiem, jak również mniej znane piosenki.

Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych – opadów śniegu i silnego mrozu – do sali im. św. Jana Pawła II w Bostonie przybyło około 60 osób. Wokalista w rozmowie z „Białym Orłem” kilka tygodni przed koncertem zapowiadał, że ma zamiar poruszyć serca, umysły i nogi do tańca. Czy mu się to udało? Wygląda na to, że tak, bowiem uczestnicy koncertu świetnie się bawili.

Ogromnie się cieszę, że po długim okresie przygotowań i starań udało mi się przygotować po raz pierwszy w Bostonie koncert jednego z czołowych artystów muzyki disco polo. Myślę, że występ Marcina Siegieńczuka można zaliczyć do udanych wydarzeń. Mimo niskich temperatur i dużych ilości śniegu na koncert przybyło wielu miłośników muzyki tanecznej, za co chciałbym im serdecznie podziękować. Jestem szczęśliwy i dumny, że moja ciężka praca nie poszła na marne, a ci, którzy byli na koncercie, wychodzili z niego zadowoleni i uśmiechnięci, pytając kiedy następny – mówi Mariusz Wierzbicki, lokalny organizator koncertu Marcina Siegieńczuka w Bostonie.

„Polonia w Bostonie nie zawiodła! Dziękuję za wspólną zabawę i niesamowicie gorące przyjęcie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie” – wpis o takiej treści pojawił się po koncercie na profilu Marcina Siegieńczuka na facebooku. Nie ulega zatem wątpliwości, że również artysta był zadowolony ze swojego debiutu przed bostońską publicznością.

JS

wróć

Fotorelacje

Uroczystość przy pomniku gen. T. Kościuszki w St. Petersburg

6 maja 2018 roku Polonia ze środkowo-zachodniej części Florydy spotkała się przed pomnikiem gen. Tadeusza Kościuszki w Williams Park w St. Petersburg w celu uczczenia kolejnej rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą ojczyznę. Organizatorem uroczystości, jak każdego roku, był Amerykański Instytut Kultury Polskiej w Tampa Bay, który jest także fundatorem tego wzniesionego w 2000 roku pomnika autorstwa Andrzeja Pityńskiego. Fot. Jola Piatek

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Maj
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
05-25-2018
Dyżur konsularny w Polskim Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater
05-26-2018
Piknik Szkoły Języka Polskiego im. św. Wojciecha w Filadelfii
05-26-2018
Festiwal „Polska przez wieki”
05-26-2018
Wieczór karaoke w Polskim Domu Narodowym w Hartford
05-26-2018
Casting do konkursu Miss Polonia CT 2019
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com