Massachusetts

poleć serwis drukuj

Marcin Siegieńczuk zaśpiewał w Bostonie

01-25-2018

Marcin Siegieńczuk...
Mimo...
Fot. Barbara...

Przebojowy początek roku? Dla Polonii z Bostonu i okolic zdecydowanie tak. Ci, którzy licząc na dobrą zabawę, 6 stycznia przyszli na koncert Marcina Siegieńczuka, nie zawiedli się. Artysta wykonał zarówno swoje największe przeboje, które wylansował pod nazwą Toples, a potem występując i wydając utwory pod własnym imieniem i nazwiskiem, jak również mniej znane piosenki.

Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych – opadów śniegu i silnego mrozu – do sali im. św. Jana Pawła II w Bostonie przybyło około 60 osób. Wokalista w rozmowie z „Białym Orłem” kilka tygodni przed koncertem zapowiadał, że ma zamiar poruszyć serca, umysły i nogi do tańca. Czy mu się to udało? Wygląda na to, że tak, bowiem uczestnicy koncertu świetnie się bawili.

Ogromnie się cieszę, że po długim okresie przygotowań i starań udało mi się przygotować po raz pierwszy w Bostonie koncert jednego z czołowych artystów muzyki disco polo. Myślę, że występ Marcina Siegieńczuka można zaliczyć do udanych wydarzeń. Mimo niskich temperatur i dużych ilości śniegu na koncert przybyło wielu miłośników muzyki tanecznej, za co chciałbym im serdecznie podziękować. Jestem szczęśliwy i dumny, że moja ciężka praca nie poszła na marne, a ci, którzy byli na koncercie, wychodzili z niego zadowoleni i uśmiechnięci, pytając kiedy następny – mówi Mariusz Wierzbicki, lokalny organizator koncertu Marcina Siegieńczuka w Bostonie.

„Polonia w Bostonie nie zawiodła! Dziękuję za wspólną zabawę i niesamowicie gorące przyjęcie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie” – wpis o takiej treści pojawił się po koncercie na profilu Marcina Siegieńczuka na facebooku. Nie ulega zatem wątpliwości, że również artysta był zadowolony ze swojego debiutu przed bostońską publicznością.

JS

wróć

Fotorelacje

„Testament wolności. Pozwól, że opowiem Ci o Polsce…”

Sztuka pt. „Testament wolności. Pozwól, że opowiem Ci o Polsce…” przygotowana przez artystów z Teatru Wyobraźni Novum wpisuje się w obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Spektakl ten prezentowany był w dwóch odsłonach: swoją premierę miał 4 listopada w Polskim Domu Narodowym w Hartford, natomiast pokaz finałowy odbył się 11 listopada w Trinity-on-Main w New Britain. Fot. Kinga Kościuk-Sejdor

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Listopad
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
11-20-2018
Film „Dywizjon 303. Historia Prawdziwa” w Ritz V Movie Theater
11-21-2018
Gala bokserska w Dorchester
11-22-2018
Obiad z okazji Święta Dziękczynienia w Klubie „Sobieski”
11-23-2018
Koncert Piotra Rubika w Ft. Lauderdale
11-23-2018
Koncert Piotra Rubika z zespołem i solistami w Klubie Polonez w North Lauderdale
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com