Massachusetts

poleć serwis drukuj

Marcin Siegieńczuk zaśpiewał w Bostonie

01-25-2018

Marcin Siegieńczuk...
Mimo...
Fot. Barbara...

Przebojowy początek roku? Dla Polonii z Bostonu i okolic zdecydowanie tak. Ci, którzy licząc na dobrą zabawę, 6 stycznia przyszli na koncert Marcina Siegieńczuka, nie zawiedli się. Artysta wykonał zarówno swoje największe przeboje, które wylansował pod nazwą Toples, a potem występując i wydając utwory pod własnym imieniem i nazwiskiem, jak również mniej znane piosenki.

Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych – opadów śniegu i silnego mrozu – do sali im. św. Jana Pawła II w Bostonie przybyło około 60 osób. Wokalista w rozmowie z „Białym Orłem” kilka tygodni przed koncertem zapowiadał, że ma zamiar poruszyć serca, umysły i nogi do tańca. Czy mu się to udało? Wygląda na to, że tak, bowiem uczestnicy koncertu świetnie się bawili.

Ogromnie się cieszę, że po długim okresie przygotowań i starań udało mi się przygotować po raz pierwszy w Bostonie koncert jednego z czołowych artystów muzyki disco polo. Myślę, że występ Marcina Siegieńczuka można zaliczyć do udanych wydarzeń. Mimo niskich temperatur i dużych ilości śniegu na koncert przybyło wielu miłośników muzyki tanecznej, za co chciałbym im serdecznie podziękować. Jestem szczęśliwy i dumny, że moja ciężka praca nie poszła na marne, a ci, którzy byli na koncercie, wychodzili z niego zadowoleni i uśmiechnięci, pytając kiedy następny – mówi Mariusz Wierzbicki, lokalny organizator koncertu Marcina Siegieńczuka w Bostonie.

„Polonia w Bostonie nie zawiodła! Dziękuję za wspólną zabawę i niesamowicie gorące przyjęcie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie” – wpis o takiej treści pojawił się po koncercie na profilu Marcina Siegieńczuka na facebooku. Nie ulega zatem wątpliwości, że również artysta był zadowolony ze swojego debiutu przed bostońską publicznością.

JS

wróć

Fotorelacje

Pielgrzymki do Amerykańskiej Częstochowy

Tradycyjnie już od ponad 30 lat druga niedziela sierpnia jest dniem przybycia pieszych pielgrzymek do Amerykańskiej Częstochowy. Pątnicy mieszkający na co dzień w różnych stanach USA wędrują do Duchowej Stolicy Polonii z okazji uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, jednocząc się szczególnie w tym czasie z naszymi rodakami pielgrzymującymi na Jasną Górę w Polsce. Fot. czestochowa.us

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com