Massachusetts

poleć serwis drukuj
Uczestnicy zabawy...

Andrzejki w Webster: zabawa do ostatniej nuty

12-04-2017

W sobotę 2 grudnia w Klubie PACC w Webster odbyła się zabawa andrzejkowa, zorganizowana przez parafię św. Józefa w Webster. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na remont systemu grzewczego w bazylice.

O oprawę muzyczną zadbał zespół To My Band i Adam Chrola. Oprócz doskonałej muzyki goście mogli liczyć też na smaczny, domowy obiad, przekąski oraz ciasta. Wśród domowych wypieków furorę zrobiły zwłaszcza sernik i sękacz. Jedną z atrakcji wieczoru była loteria, w której można było wygrać 25 koszy delikatesowych oraz inne cenne nagrody, m.in. telewizor, ekspres do kawy i telefon.

Uczestnicy zabawy nie kryli swego zadowolenia z imprezy. „Wspaniały wieczór! Pyszne jedzenie, świetna muzyka”, „Nogi same rwą się do tańca!” – odpowiadali goście zapytani o to, jak się bawią.

Proboszcz parafii św. Józefa ks. prałat Antoni Czarnecki wraz z wikariuszem ks. Grzegorzem Chodkowskim nie szczędzili słów wdzięczności osobom, które przyczyniły się do organizacji imprezy. – Wśród nich szczególne podziękowania należą się Kasi i Mariuszowi Kalinowskim, Urszuli Kokosiński, Bernadecie Rogalskiej, Marcie Pająk, Małgorzacie Kicilińskiej i Joannie Mroczka – wymienił prałat Czarnecki, dziękując również uczestnikom zabawy za tak liczne przybycie.

Zabawa andrzejkowa była tanecznym zwieńczeniem sezonu przed okresem adwentu, w którym tradycyjnie należy się powstrzymać od hucznych zabaw i skupić na oczekiwaniu w radosnym wyciszeniu cudu Bożego Narodzenia.  

HG/JS


Więcej zdjęć na: www.bialyorzel24.com/fotorelacja/galeria,821.html

wróć

Fotorelacje

jubileusz 25-lecia kapłaństwa ks. Andrzeja Waśko w polskiej parafii Matki Bożej Pocieszenia na Williamsburgu

9 czerwca br. w sali parafialnej kościoła Matki Bożej Pocieszenia na Williamsburgu, NY odbyła się zabawa taneczna pod hasłem „Powitanie lata z Jubilatem". Podczas imprezy świętowano 25-lecie święceń kapłańskich ks. Andrzeja Waśko, wikarego w tej polskiej parafii. W programie zabawy był przewidziany m.in. taneczny korowód z jubilatem, o oprawę muzyczną zadbał zespól Sygnał, a wszyscy goście mogli liczyć na smaczny posiłek. Fot. Marcin Żurawicz

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com