Massachusetts

poleć serwis drukuj
Pierwsze z cyklu...

Wieczory dla młodzieży – nowa inicjatywa w Indian Orchard

09-11-2017

W piątek 25 sierpnia przy kościele Niepokalanego Poczęcia NMP w Indian Orchard odbył się pierwszy wieczór dla młodych. Zaproszona była młodzież w wieku od 13 do 25 lat. W pierwszym spotkaniu wzięło udział 25 osób. Młodzi grali w siatkówkę, była muzyka, ognisko i grill.

To był pierwszy raz, ale mam nadzieję, że będziemy organizować takie spotkania regularnie. Cieszę się, że w pierwszym aż tyle osób zechciało uczestniczyć i liczę na to, że na następnych będzie podobna frekwencja lub może nawet większa – mówi Stasia Wójcik, która była inicjatorką spotkania. – Dziękuję wszystkim za pomoc w przygotowaniu, zwłaszcza chciałabym wymienić Michelle Jasiel, Anetkę Robak, Sebastiana Kierkla, Sylwię Kierkla, a także Darka Robaka oraz Alicję Jasiel – dodaje.

JS

wróć

Fotorelacje

Dzień Żołnierzy Wyklętych w Amerykańskiej Częstochowie

W niedzielę 4 marca w Amerykańskiej Częstochowie odbyły się obchody Dnia Żołnierzy Wyklętych, zorganizowane przez Komitet Obchodów Katastrofy Smoleńskiej i Ludobójstwa Katyńskiego oraz Stowarzyszenie Weteranów Armii Polskiej (SWAP) we współpracy ze stowarzyszeniem Pamięć.us. Fot. czestochowa.us

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com