Massachusetts

poleć serwis drukuj
Pierwsze z cyklu...

Wieczory dla młodzieży – nowa inicjatywa w Indian Orchard

09-11-2017

W piątek 25 sierpnia przy kościele Niepokalanego Poczęcia NMP w Indian Orchard odbył się pierwszy wieczór dla młodych. Zaproszona była młodzież w wieku od 13 do 25 lat. W pierwszym spotkaniu wzięło udział 25 osób. Młodzi grali w siatkówkę, była muzyka, ognisko i grill.

To był pierwszy raz, ale mam nadzieję, że będziemy organizować takie spotkania regularnie. Cieszę się, że w pierwszym aż tyle osób zechciało uczestniczyć i liczę na to, że na następnych będzie podobna frekwencja lub może nawet większa – mówi Stasia Wójcik, która była inicjatorką spotkania. – Dziękuję wszystkim za pomoc w przygotowaniu, zwłaszcza chciałabym wymienić Michelle Jasiel, Anetkę Robak, Sebastiana Kierkla, Sylwię Kierkla, a także Darka Robaka oraz Alicję Jasiel – dodaje.

JS

wróć

Fotorelacje

Wiceminister rozwoju Tadeusz Kościński w USA

– To była krótka, ale bardzo intensywna wizyta – mówi o pobycie wiceministra rozwoju Tadeusza Kościńskiego na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych konsul Sabina Klimek z Wydziału Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku. W dniach 19-22 listopada minister odbył w Bostonie, Nowym Jorku oraz Waszyngtonie szereg spotkań z inwestorami oraz przedstawicielami administracji amerykańskiej. Fot. Marcin Bolec

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com