Massachusetts

poleć serwis drukuj
Piesi mogli w pełni...

Newbury tylko dla pieszych

07-31-2017

Newbury Street uznawana jest za jedną najbardziej urokliwych bostońskich ulic. Mieści się przy niej wiele sklepów i restauracji. Przez trzy dni w ciągu lata mieszkańcy i turyści będą mogli w pełni cieszyć się jej walorami, spacerując po całej szerokości miejskiego deptaku i zapewne zaglądając przy okazji do licznych butików i lokali gastronomicznych.

W zeszłym roku ta akcja spotkała się z pozytywną reakcją społeczeństwa, dlatego w tym roku postanowiliśmy ją powtórzyć – powiedział burmistrz Bostonu Martin J. Walsh ogłaszając, że Newbury Street będzie wyłączona z ruchu pojazdów 13 sierpnia i 10 września w godz. 10:00 am – 6:00 pm.

js

wróć

Fotorelacje

Młodzież z New Britain na wycieczce objazdowej po Polsce

Na przełomie czerwca i lipca polonijna młodzież ze Szkoły Języka Polskiego w New Britain wzięła udział w wycieczce objazdowej po Polsce. Cała ekipa po wylądowaniu podzieliła się na dwie grupy, w których przez kolejne dwa tygodnie przejechali Polskę wzdłuż i wszerz – na ich trasie znalazły się m.in. Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kraków, Wieliczka, Zakopane, Oświęcim i Częstochowa. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z pobytu grupy #1. Fot. Anita Gryczewski

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com