Massachusetts

poleć serwis drukuj

4. doroczny Youth Enrichment Day w Bostonie

07-31-2017

Ponad 2,000 młodych ludzi zgromadziło się 6 lipca w Boston University's Agganis Arena, by wziąć udział w 4. dorocznym Youth Enrichment Day. Gospodarzem wydarzenia i głównym mówcą był burmistrz Martin J. Walsh.

Imprezie towarzyszyły warsztaty dla uczniów i studentów, którzy w ramach programu burmistrza SuccessLink znaleźli pracę na wakacje. Ponadto ogłoszono zwycięskie projekty, wybrane przez młodych, które otrzymają z miasta dofinansowanie w kwocie 1 miliona dolarów. Wśród nich znalazły się nowe technologiczne rozwiązania informujące o dostępnych miejscach pracy, studio artystyczne, w którym ludzie w każdym wieku mogliby się spotykać i tworzyć sztukę, oraz mobilna platforma handlowa dedykowana młodym przedsiębiorcom.

js

wróć

Fotorelacje

Wiceminister rozwoju Tadeusz Kościński w USA

– To była krótka, ale bardzo intensywna wizyta – mówi o pobycie wiceministra rozwoju Tadeusza Kościńskiego na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych konsul Sabina Klimek z Wydziału Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku. W dniach 19-22 listopada minister odbył w Bostonie, Nowym Jorku oraz Waszyngtonie szereg spotkań z inwestorami oraz przedstawicielami administracji amerykańskiej. Fot. Marcin Bolec

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com