Massachusetts

poleć serwis drukuj

4. doroczny Youth Enrichment Day w Bostonie

07-31-2017

Ponad 2,000 młodych ludzi zgromadziło się 6 lipca w Boston University's Agganis Arena, by wziąć udział w 4. dorocznym Youth Enrichment Day. Gospodarzem wydarzenia i głównym mówcą był burmistrz Martin J. Walsh.

Imprezie towarzyszyły warsztaty dla uczniów i studentów, którzy w ramach programu burmistrza SuccessLink znaleźli pracę na wakacje. Ponadto ogłoszono zwycięskie projekty, wybrane przez młodych, które otrzymają z miasta dofinansowanie w kwocie 1 miliona dolarów. Wśród nich znalazły się nowe technologiczne rozwiązania informujące o dostępnych miejscach pracy, studio artystyczne, w którym ludzie w każdym wieku mogliby się spotykać i tworzyć sztukę, oraz mobilna platforma handlowa dedykowana młodym przedsiębiorcom.

js

wróć

Fotorelacje

Młodzież z New Britain na wycieczce objazdowej po Polsce

Na przełomie czerwca i lipca polonijna młodzież ze Szkoły Języka Polskiego w New Britain wzięła udział w wycieczce objazdowej po Polsce. Cała ekipa po wylądowaniu podzieliła się na dwie grupy, w których przez kolejne dwa tygodnie przejechali Polskę wzdłuż i wszerz – na ich trasie znalazły się m.in. Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kraków, Wieliczka, Zakopane, Oświęcim i Częstochowa. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z pobytu grupy #1. Fot. Anita Gryczewski

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com