Massachusetts

poleć serwis drukuj
Szacuje się, że w...

Problemy z rejestracją na szczepienie przeciwko COVID-19 w Massachusetts

02-19-2021

W czwartek, 18 lutego, gdy oficjalnie otwarto możliwość zapisania się na szczepionkę przeciwko COVID-19 przez kolejną grupę osób – w wieku 65+, stanowy system rejestracji nie wytrzymał obciążenia i… przestał działać. Problemy trwały cały dzień, a osobom, które chciały się zapisać na szczepienie poprzez vaxfinder.mass.gov, wyświetlały się komunikaty „awaria systemu” i „nie ma takiej strony”.

Niewydolność systemu zirytowała gubernatora Massachusetts Charliego Bakera, który zapewnił, że rozumie frustrację osób próbujących się zapisać na szczepienie, a pozbawionych tej możliwości, oraz podkreślił, że problem zostanie rozwiązany. Tak też się stało i wygląda na to, że obecnie rejestrować się można bez problemu.

Szacuje się, że w obecnej fazie do otrzymania szczepionki uprawnionych jest około miliona mieszkańców stanu.

JLS

wróć

Fotorelacje

Walentynki w Klubie Polonez w Fort Lauderdale

13 lutego w Klubie Polonez w Fort Lauderdale odbyła się zabawa walentynkowa. O muzykę podczas imprezy zadbał Dj Irek Roszkowski. Jedną z atrakcji zabawy był występ działającego przy klubie Zespołu Tanecznego Polonia. Goście mogli też robić sobie pamiątkowe zdjęcia na tle walentynkowej scenerii. Fot. H. Stępniak

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Luty
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com