Massachusetts

poleć serwis drukuj

Więcej niepełnosprawnych dzieci w Massachusetts uprawnionych do świadczeń P-EBT

02-19-2021

Dzięki zmianom przepisów tysiące więcej niepełnosprawnych dzieci w Massachusetts będzie się kwalifikować do otrzymania świadczeń P-EBT.

Pandemic EBT, czyli w skrócie P-EBT, to program pomocy stworzony na podstawie CARES Act dla rodzin, których dzieci kwalifikują się do bezpłatnego lub dofinansowywanego lunchu. Program został uruchomiony w Massachusetts w kwietniu, aby pomóc rodzinom o niskich dochodach pokryć koszty posiłków szkolnych, podczas gdy ich dzieci uczą się zdalnie. Został on przedłużony we wrześniu, aby wspierać uczniów rozpoczynających rok szkolny zdalnie. W Massachusetts około połowa wszystkich rodzin – ponad pół miliona uczniów – kwalifikuje się do bezpłatnego lub sprzedawanego po obniżonej cenie śniadania i lunchu.

JLS

wróć

Fotorelacje

Walentynki w Klubie Polonez w Fort Lauderdale

13 lutego w Klubie Polonez w Fort Lauderdale odbyła się zabawa walentynkowa. O muzykę podczas imprezy zadbał Dj Irek Roszkowski. Jedną z atrakcji zabawy był występ działającego przy klubie Zespołu Tanecznego Polonia. Goście mogli też robić sobie pamiątkowe zdjęcia na tle walentynkowej scenerii. Fot. H. Stępniak

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Luty
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com