Massachusetts

poleć serwis drukuj
ONE+Boston to...

Nowy program mieszkaniowy dla osób o niskim i średnim dochodzie

06-17-2020

ONE+Boston to pierwszy program mieszkaniowy w Bostonie, skierowany do osób o niskim lub średnim dochodzie i zakładający kompleksową pomoc dla nich, umożliwiającą faktyczne nabycie mieszkania na własność.

Program zakłada zaliczkę na niskim poziomie, małe koszty formalności związanych z finalizacją transakcji i przystępne raty kredytu. Z programu skorzystać będą mogli ci mieszkańcy Bostonu, którzy zamierzają kupić pierwszą w życiu nieruchomość lub nie posiadali na własność żadnej nieruchomości przez co najmniej trzy ostatnie lata. Pod uwagę brane będzie także kryterium dochodowe.

Dzięki temu programowi mieszkańcom Bostonu, którzy wcześniej nie mieli takiej możliwości, dane będzie spełnić marzenie o posiadaniu swego własnego domu – zapewnia burmistrz Bostonu Martin J. Walsh, zachęcając do aplikowania do programu i podkreślając rolę własnego domu, mogącego być przekazywanym z pokolenia na pokolenie, jako budulca trwałych więzi społecznych i jednego z aspektów wyrównywania szans.

Więcej informacji można znaleźć na stronie urzędu miasta: www.boston.gov/departments/neighborhood-development/boston-home-center/one-boston-mortgage-program.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Waszyngtonie

Spotkanie Prezydentów Polski i USA w cztery oczy, rozmowy plenarne delegacji obu krajów, wspólne oświadczenie prezydentów – to były główne punkty wizyty Andrzeja Dudy w Białym Domu, która miała miejsce w środę, 24 czerwca. Prezydent Polski spotkał się także z przedstawicielami amerykańskich przedsiębiorców prowadzącymi interesy w Polsce, oddał hołd gen. Kościuszce i uczestniczył w krótkiej ceremonii w ambasadzie RP w Waszyngtonie. Fot. prezydent.pl; Radio Rampa, facebook.com/KlubGPFiladelfia

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Lipiec
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com