Massachusetts

poleć serwis drukuj
Około 200 osób...

Taneczne pożegnanie karnawału w Webster

03-01-2020

W sobotę, 22 lutego, w klubie PACC w Webster odbyła się zabawa karnawałowa zorganizowana przez Polską Szkołę Sobotnią im. Marii Konopnickiej w Webster. Cały dochód z imprezy przeznaczony zostanie na dalszą działalność szkoły.

Około 200 osób pożegnało karnawał, doskonale bawiąc się przy muzyce zespołu „Windstar”. Atrakcją wieczoru, jak co roku, była loteria fantowa, w której wygrać można było wspaniałe kosze ufundowane przez rodziców i sponsorów. – Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tej imprezy, a więc: rodzicom, nauczycielom, sponsorom i wszystkim tym, których nie sposób tu wymienić, a dzięki którym ta nasza zabawa była taka wspaniała – mówi Bożena Jaroszewska, dyrektor Polskiej Szkoły w Webster, wymieniając sponsorów, którzy swą hojnością wsparli organizację imprezy: Klub PACC, Kasia i Mariusz Kalinowski, ADEN Construction, Beata i Piotr Grabias, Ewa i Jerzy Piekielniak, Marta i Dominik Woźniak, Webster Tri-Town Travel, Euro KK Limo & Tuxedo Store, Iwona i Bogdan Gasiewski, Marta Pająk i Gary Bridgman, rodzice uczniów Polskiej Szkoły Sobotniej, ORAWA Bakery & Delicatessen. – Serdecznie wszystkim dziękujemy! – dodaje.

opr. JLS


Więcej zdjęć na: www.bialyorzel24.com/fotorelacja/galeria,1216.html

wróć

Fotorelacje

Ostatnie pożegnanie o. Lucjusza Tyrasińskiego w Amerykańskiej Częstochowie

Czasami ciężko sobie wyobrazić konkretne miejsca bez osób, które je tworzyły albo były niemalże dożywotnio wpisane w ich rozwój. W taki sposób z pewnością w historii Amerykańskiej Częstochowy zapisał się o. Lucjusz Tyrasiński, kapłan-zakonnik, były przeor, prowincjał, dyrektor Sanktuarium oraz budowniczy tego świętego miejsca na ziemi amerykańskiej. Ojciec Lucjusz odszedł do Domu Ojca 9 marca 2020 r. Fot. Ryszard Dziedzic, o. Tymoteusz Tarnacki OSPPE, o. Marcin Mikulski OSPPE

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Kwiecień
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
04-04-2020
WDOWY
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com