Massachusetts

poleć serwis drukuj
Około 200 osób...

Taneczne pożegnanie karnawału w Webster

03-01-2020

W sobotę, 22 lutego, w klubie PACC w Webster odbyła się zabawa karnawałowa zorganizowana przez Polską Szkołę Sobotnią im. Marii Konopnickiej w Webster. Cały dochód z imprezy przeznaczony zostanie na dalszą działalność szkoły.

Około 200 osób pożegnało karnawał, doskonale bawiąc się przy muzyce zespołu „Windstar”. Atrakcją wieczoru, jak co roku, była loteria fantowa, w której wygrać można było wspaniałe kosze ufundowane przez rodziców i sponsorów. – Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tej imprezy, a więc: rodzicom, nauczycielom, sponsorom i wszystkim tym, których nie sposób tu wymienić, a dzięki którym ta nasza zabawa była taka wspaniała – mówi Bożena Jaroszewska, dyrektor Polskiej Szkoły w Webster, wymieniając sponsorów, którzy swą hojnością wsparli organizację imprezy: Klub PACC, Kasia i Mariusz Kalinowski, ADEN Construction, Beata i Piotr Grabias, Ewa i Jerzy Piekielniak, Marta i Dominik Woźniak, Webster Tri-Town Travel, Euro KK Limo & Tuxedo Store, Iwona i Bogdan Gasiewski, Marta Pająk i Gary Bridgman, rodzice uczniów Polskiej Szkoły Sobotniej, ORAWA Bakery & Delicatessen. – Serdecznie wszystkim dziękujemy! – dodaje.

opr. JLS


Więcej zdjęć na: www.bialyorzel24.com/fotorelacja/galeria,1216.html

wróć

Fotorelacje

Dożynki w Polskim Centrum w Clearwater

W niedzielę, 20 września, Polonia z Clearwater i okolic spotkała się w Polskim Centrum im. Jana Pawła II na tradycyjnych dożynkach. Spotkanie rozpoczęło się od wprowadzenia na salę sztandaru Polskiego Centrum oraz wniesienia dożynkowych wieńców. Uroczystemu pochodowi towarzyszył śpiew tradycyjnych dożynkowych przyśpiewek ludowych. Na scenie, przyozdobionej dekoracjami z motywami ludowymi, zaprezentowany został program artystyczny. Goście mogli liczyć również na smaczny obiad. Fot. Archiwum PC

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Wrzesień
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com