Massachusetts

poleć serwis drukuj

Bostońskie ostatki

02-10-2020

Fot. o. J....
Fot. o. J....
Fot. o. J....
Fot. o. J....
Fot. o. J....
Fot. o. J....
Fot. o. J....
Fot. o. J....
Fot. o. J....

W sobotę, 8 lutego, w Sali im. św. Jana Pawła II przy kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Bostonie odbyła się doroczna zabawa ostatkowa, zorganizowana przez Szkołę Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w Bostonie.

Jak co roku była to doskonała okazja, by w tanecznych rytmach i we wspólnym, polonijnym gronie pożegnać karnawał. O muzykę do tańca zadbał DJ Kaz. Atrakcją wieczoru była loteria, w której wygrać można było m.in. bilety lotnicze.

Bostońska Polonia będzie miała jeszcze okazję do zabawy w najbliższy weekend – 14 lutego impreza walentynkowa odbędzie się w Polskim Klubie w Bostonie, natomiast dzień później, w sobotę 15 lutego zabawę walentynkową organizuje parafia Matki Bożej Częstochowskiej.

JLS

wróć

Fotorelacje

Wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Waszyngtonie

Spotkanie Prezydentów Polski i USA w cztery oczy, rozmowy plenarne delegacji obu krajów, wspólne oświadczenie prezydentów – to były główne punkty wizyty Andrzeja Dudy w Białym Domu, która miała miejsce w środę, 24 czerwca. Prezydent Polski spotkał się także z przedstawicielami amerykańskich przedsiębiorców prowadzącymi interesy w Polsce, oddał hołd gen. Kościuszce i uczestniczył w krótkiej ceremonii w ambasadzie RP w Waszyngtonie. Fot. prezydent.pl; Radio Rampa, facebook.com/KlubGPFiladelfia

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Lipiec
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com