Massachusetts

poleć serwis drukuj

Parafialne spotkanie opłatkowe w Bostonie

01-27-2020

Fot. O. J....
Fot. O. J....
Fot. O. J....
Fot. O. J....
Fot. O. J....
Fot. O. J....
Fot. O. J....
Fot. O. J....
Fot. O. J....

O. Jerzy Żebrowski, proboszcz parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Bostonie, często podkreśla, że wspólnota parafialna jest jak duża rodzina. A członkowie rodziny powinni się spotykać – i w niedzielę, 5 stycznia, była ku temu okazja.

Doroczne spotkania opłatkowe są już tradycją w polskiej parafii w Bostonie. Również w tym roku po mszy świętej spotkano się w Sali św. Jana Pawła II, gdzie przy smacznym jedzeniu, domowych wypiekach i w pozytywnej atmosferze uczestnicy spotkania spędzili udane popołudnie w polonijnym gronie. – Była piękna atmosfera i dużo prawdziwej radości – podsumowuje o. Jerzy, dodając, że jest wdzięczny wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób dołożyli swoją symboliczną cegiełkę do tego wydarzenia.

JS

wróć

Fotorelacje

Wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Waszyngtonie

Spotkanie Prezydentów Polski i USA w cztery oczy, rozmowy plenarne delegacji obu krajów, wspólne oświadczenie prezydentów – to były główne punkty wizyty Andrzeja Dudy w Białym Domu, która miała miejsce w środę, 24 czerwca. Prezydent Polski spotkał się także z przedstawicielami amerykańskich przedsiębiorców prowadzącymi interesy w Polsce, oddał hołd gen. Kościuszce i uczestniczył w krótkiej ceremonii w ambasadzie RP w Waszyngtonie. Fot. prezydent.pl; Radio Rampa, facebook.com/KlubGPFiladelfia

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Lipiec
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com