Massachusetts

poleć serwis drukuj
Fot. Halina...

Jasełka w wykonaniu uczniów Polskiej Szkoły Sobotniej im. Marii Konopnickiej w Webster

01-17-2020

12 stycznia w Bazylice św. Józefa w Webster uczniowie Polskiej Szkoły Sobotniej  im. Marii Konopnickiej przedstawili świąteczny spektakl.

Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich  ponownie w świąteczny nastrój i pozwoliły jeszcze raz przeżyć ten wyjątkowy okres narodzenia Jezusa. Doskonale przygotowane  dzieci  w specjalnie przygotowanych kostiumach z wielkim przejęciem i poświęceniem wiernie odtwarzały swoje role i swym wspaniałym  występem po raz kolejny podbiły serca parafian w Webster i zaproszonych gości – relacjonuje dyrektor szkoły Bożena Jaroszewska.

Na zakończenie wierni razem z małymi aktorami zaśpiewali kolędę „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. – Zabrzmiała tak donośnie i wyjątkowo, że  bardzo wzruszyła wszystkich – mówi pani dyrektor. Gromkie brawa otrzymane po występie były wyrazem uznania za piękne wykonanie przedstawienia.

opr. JS


Więcej zdjęć na: www.bialyorzel24.com/fotorelacja/galeria,1207.html

wróć

Fotorelacje

Wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Waszyngtonie

Spotkanie Prezydentów Polski i USA w cztery oczy, rozmowy plenarne delegacji obu krajów, wspólne oświadczenie prezydentów – to były główne punkty wizyty Andrzeja Dudy w Białym Domu, która miała miejsce w środę, 24 czerwca. Prezydent Polski spotkał się także z przedstawicielami amerykańskich przedsiębiorców prowadzącymi interesy w Polsce, oddał hołd gen. Kościuszce i uczestniczył w krótkiej ceremonii w ambasadzie RP w Waszyngtonie. Fot. prezydent.pl; Radio Rampa, facebook.com/KlubGPFiladelfia

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Lipiec
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com