Massachusetts

poleć serwis drukuj
Fot. Archiwum...

Wigilijne spotkanie w Salem

12-19-2019

14 grudnia w Polskiej Szkole Dokształcającej im. Tadeusza Kościuszki w Salem odbyło się symboliczne spotkanie wigilijne, na które byli zaproszeni nauczyciele oraz goście, wśród których był ksiądz Robert Będziński z Sanktuarium św. Jana Pawła II Miłosierdzia Bożego.

Po złożeniu sobie życzeń i podzieleniu się opłatkiem wszyscy zasiedli do stołu na poczęstunek złożony z tradycyjnych dań wigilijnych, wśród których znalazły się śledzie, ryba w warzywach, barszcz z uszkami, pierogi i desery.

Spędziliśmy bardzo przyjemnie czas i tymi samymi życzeniami chcieliśmy się podzielić z czytelnikami „Białego Orła”: Niech się spełnią świąteczne życzenia, te łatwe i te trudne, te duże i te małe, te mówione głośno lub cicho. Nowy Rok niech niesie radość, dobroć i siłę w codziennym życiu! – w imieniu szkolnej społeczności życzy Ela Pitman.

JS

wróć

Fotorelacje

Wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Waszyngtonie

Spotkanie Prezydentów Polski i USA w cztery oczy, rozmowy plenarne delegacji obu krajów, wspólne oświadczenie prezydentów – to były główne punkty wizyty Andrzeja Dudy w Białym Domu, która miała miejsce w środę, 24 czerwca. Prezydent Polski spotkał się także z przedstawicielami amerykańskich przedsiębiorców prowadzącymi interesy w Polsce, oddał hołd gen. Kościuszce i uczestniczył w krótkiej ceremonii w ambasadzie RP w Waszyngtonie. Fot. prezydent.pl; Radio Rampa, facebook.com/KlubGPFiladelfia

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Lipiec
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com