Massachusetts

poleć serwis drukuj
Plany oferowane w...

Health Connector – ubezpieczenie dla Ciebie!

12-02-2019

Do wielu osób docierają sprzeczne informacje na temat zapisów na ubezpieczenie medyczne. Warto rozwiać te wątpliwości. Oto kilka rzeczy, które warto wiedzieć:

1. Zgodnie z prawem każdy obywatel musi posiadać wykupione ubezpieczenie zdrowotne. Niezależnie od przepisów federalnych nadal obowiązuje prawo stanowe i wynikające z niego negatywne konsekwencje finansowe w razie braku ubezpieczenia. Fakt ubezpieczenia trzeba wykazać w zeznaniu podatkowym za dany rok, w przeciwnym razie grozi grzywna mogąca nawet przewyższać kwotę 1,000 dolarów.

A co zrobić, jeśli ktoś nie wie, w jaki sposób zapisać się na ubezpieczenie i jaki plan wybrać? Eksperci Health Connector, działający na terenie całego Massachusetts, służą takim osobom bezpłatną pomocą.

Zadzwoń pod numer 1-877-MA-ENROLL lub odwiedź stronę Health Connector, żeby znaleźć asystenta ubezpieczeniowego w Twojej okolicy. Health Connector posiada siatkę ponad 260,000 przedstawicieli na terenie stanu, w których ofercie znajduje się aż 57 różnych planów ubezpieczeniowych od dziewięciu firm ubezpieczeniowych.

2. A co, jeśli masz już wybrany plan? W takim przypadku, aby nie martwić się o ewentualne kary podatkowe, trzeba upewnić się, że ubezpieczenie jest aktualne lub w razie potrzeby je przedłużyć. W tym celu należy skontaktować się ze swoim ubezpieczycielem, żeby potwierdzić, że Twój plan ubezpieczeniowy zostanie przedłużony na następny rok. Tu jednak mogą pojawić się pewne problemy…

Czy próbowałeś już kiedyś dodzwonić się na infolinię ubezpieczyciela? Jeśli tak, to zapewne napotkałeś na swej drodze system automatycznego wybierania… i pewnie wiesz, że próba kontaktu może okazać się drogą przez mękę…

Wybierz 1, jeśli chcesz kontynuować połączenie w języku angielskim…

Wybierz 2, jeśli chcesz kontynuować połączenie w języku hiszpańskim…

Wybierz 3, jeśli chcesz kontynuować połączenie w innym języku…

Wybierz 4, jeśli wykonujesz połączenie z urządzenia z systemem Android…

Wybierz 5….

Nie szkoda Ci na to czasu?

O wiele łatwiej skontaktować się z lokalnym przedstawicielem Health Connector. Są doskonale przeszkoleni i czekają, by Ci pomóc – bez czekania, bez żadnych dodatkowych kosztów!

3. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w Massachusetts od dawna, czy też przeprowadziłeś się tu ostatnimi czasy, posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego jest krytycznie ważne dla Ciebie i dla bezpieczeństwa Twojej rodziny.

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla siebie i dla swojego portfela, jest skorzystanie z systemu ubezpieczeń Health Connector. Health Connector to działający w Massachusetts rynek ubezpieczeń zdrowotnych, w ramach którego poszczególne firmy oferują ubezpieczenia osobom indywidualnym i przedsiębiorcom zatrudniającym pracowników. System ten umożliwia dopasowanie planu ubezpieczeniowego do sytuacji i potrzeb konkretnych osób, a w rezultacie wybór optymalnego ubezpieczenia z dostępnych na rynku. Ponadto Health Connector dysponuje doskonale zorganizowaną siecią agentów, asystentów i brokerów ubezpieczeniowych, którzy służą pomocą w zapisach w poszczególnych miastach – za darmo lub za symboliczną opłatą.

Powszechne zapisy na ubezpieczenie ruszyły 1 listopada 2019 r. i potrwają do 23 stycznia 2020 r. To jest właśnie ten czas w roku, kiedy każdy, kto nie ma ubezpieczenia, może się na nie zapisać, a osoby, które mają wybrany plan – mogą go zmienić lub przedłużyć. Warto pomyśleć o bezpieczeństwie swoim i swoich bliskich i wykupić najlepszy dla siebie plan zdrowotny na nowy rok.

Plany oferowane w ramach Health Connector przewidują liczne korzyści, m.in. pomoc w nagłych wypadkach, w przypadku hospitalizacji, konieczności przepisania leków na receptę, a także w zakresie zdrowia psychicznego i leczenia uzależnień – więc każdy może dostosować plan do swoich potrzeb i oczekiwań.

W celu uzyskania szczegółowych informacji odwiedź lokalnego przedstawiciela Health Connector przed 23 stycznia 2020 r.

Więcej informacji można znaleźć też na stronie www.MAhealthconnector.org/stay-covered.

Promocja

wróć

Fotorelacje

Wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Waszyngtonie

Spotkanie Prezydentów Polski i USA w cztery oczy, rozmowy plenarne delegacji obu krajów, wspólne oświadczenie prezydentów – to były główne punkty wizyty Andrzeja Dudy w Białym Domu, która miała miejsce w środę, 24 czerwca. Prezydent Polski spotkał się także z przedstawicielami amerykańskich przedsiębiorców prowadzącymi interesy w Polsce, oddał hołd gen. Kościuszce i uczestniczył w krótkiej ceremonii w ambasadzie RP w Waszyngtonie. Fot. prezydent.pl; Radio Rampa, facebook.com/KlubGPFiladelfia

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Lipiec
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com