Massachusetts

poleć serwis drukuj

Andrzejki Polskiej Szkoły w Salem

12-01-2019

Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...

Zabawy andrzejkowe, organizowane co roku przez Polską Szkołę Dokształcającą im. T. Kościuszki w Salem, stały się już tradycją. Zabawy te cieszą się dużą popularnością. Polonia z Salem, okolic oraz wszyscy zainteresowani bawili się w sobotę 23 listopada od godz. 19:00 do 1:00 w nocy w sali klubu polsko-amerykańskiego w Lynn.

Wieczór rozpoczął się powitaniem gości przez dyrektor Ewę Pawlik, która podziękowała wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania zabawy, z której dochód przeznaczony jest corocznie na wsparcie budżetu polskiej szkoły. Przy dźwiękach muzyki bawiono się hucznie. Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, a wśród wspaniałych prezentów znalazł się tygodniowy pobyt w pensjonacie w Polsce.

Rodzice uczniów zadbali o wystrój sali, oprawę muzyczną, zakąski, ciasta, nagrody na loterie oraz wraz z nauczycielami przygotowali gorącą kolację, koordynowali prace przygotowawcze, porządkowe. – Sukces zabawy jest efektem pracy całego sztabu ludzi, za co serdecznie wszystkim dziękuję – podsumowuje pani dyrektor.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Waszyngtonie

Spotkanie Prezydentów Polski i USA w cztery oczy, rozmowy plenarne delegacji obu krajów, wspólne oświadczenie prezydentów – to były główne punkty wizyty Andrzeja Dudy w Białym Domu, która miała miejsce w środę, 24 czerwca. Prezydent Polski spotkał się także z przedstawicielami amerykańskich przedsiębiorców prowadzącymi interesy w Polsce, oddał hołd gen. Kościuszce i uczestniczył w krótkiej ceremonii w ambasadzie RP w Waszyngtonie. Fot. prezydent.pl; Radio Rampa, facebook.com/KlubGPFiladelfia

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Lipiec
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com