Massachusetts

poleć serwis drukuj
Miss Polonia MA...

Zgłoś się do konkursu Miss Polonia Massachusetts 2020

07-28-2019

Wybory Miss Polonia Massachusetts organizowane są od 16 lat. Tytuł ten niesie ze sobą nie tylko wymierne korzyści – w postaci nagród pieniężnych i rzeczowych, ale również prestiż – dziewczęta, które zdobywają ten tytuł, przez cały rok reprezentują Polonię ze stanu Massachusetts na różnych wydarzeniach.

Dodatkowo mogą wziąć udział w ogólnokrajowych wyborach Miss Polonia USA, które odbywają się jesienią w Nowym Jorku. Dotychczasowe zwyciężczynie zgodnie podkreślają, że zarówno sam konkurs, jak i późniejsze występowanie w roli Miss Polonia MA było dla nich niezapomnianą przygodą i doświadczeniem, które dodało im pewności siebie.

Warto wiedzieć, że to nie jest zwykły konkurs piękności. Oczywiście wygląd brany jest pod uwagę, ale równie ważne, a może nawet ważniejsze, są osobowość i inteligencja. Tegoroczne wybory odbędą się w sobotę, 17 sierpnia 2019 r., w Parku Piłsudskiego w Holyoke, MA. Do konkursu mogą się zgłaszać panny w wieku 18-25 lat, legitymujące się polskim pochodzeniem i posiadające prawo stałego pobytu w USA. Zgłoszenia przyjmowane są do 11 sierpnia br. W celu uzyskania więcej informacji należy się kontaktować z Ireną Gadecki – tel.: 413-594-5890, e-mail: .

opr. JS

wróć

Fotorelacje

Pielgrzymki do Amerykańskiej Częstochowy

Ponad trzy tysiące wiernych przybyło pieszo do Amerykańskiej Częstochowy w niedzielę 11 sierpnia przed uroczystością Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Pielgrzymi mieszkający w różnych stanach USA przybyli do Domu Matki w Doylestown, PA w 3 pielgrzymkach: z Great Meadows, NJ, z Trenton, NJ oraz z Filadelfii, PA. Fot. Christopher Anc, o. Tymoteusz Tarnacki OSPPE

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com