Massachusetts

poleć serwis drukuj
Ed Flynn w...

Ed Flynn będzie się ubiegał o reelekcję

06-06-2019

4 czerwca podczas spotkania w Capo Restaurant and Supper Club w południowym Bostonie Ed Flynn oficjalnie ogłosił, że podczas jesiennych wyborów będzie ubiegał się o reelekcję jako kandydat z dystryktu 2 do Rady Miasta.

Ed Flynn jest synem byłego trzykrotnego burmistrza Bostonu i ambasadora USA w Watykanie za czasów pontyfikatu Jana Pawła II Raymonda Flynna. Przez 25 lat był żołnierzem marynarki w czynnej służbie i w rezerwie. Przez dwie tury pełnił służbę w Zatoce Perskiej, pomagał też likwidować szkody po kataklizmie na Haiti. Po zakończeniu służby wojskowej pracował przez 5 lat w Departamencie Pracy za prezydentury Billa Clintona, aktywnie działając na rzecz poprawy warunków pracy, zwiększenia dostępu do opieki medycznej i podniesienia minimalnego wynagrodzenia za pracę.

Ed wraz z żoną Kristen wychowuje dwójkę dzieci, Caroline i Stephena. Mieszkają w południowym Bostonie. Dwa lata temu wystartował w wyborach po raz pierwszy i udało mu się zdobyć poparcie pozwalające na zajęcia miejsca w Radzie Miasta. Czy w tegorocznych wyborach uda mu się powtórzyć ten sukces?

JS

wróć

Fotorelacje

Motocykliści, rowerzyści i kierowcy w Amerykańskiej Częstochowie

Motocykliści, rowerzyści i kierowcy z Nowego Jorku, New Jersey i Connecticut oraz z Chicago przybyli do Amerykańskiej Częstochowy, aby oddać hołd Maryi Jasnogórskiej oraz św. Janowi Pawłowi II. Fot. czestochowa.us

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Sierpnień
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com